Harlej

Divokej Bill

Traktor

Mr.Cocoman & The Solid Vibes

Mňága a Žďorp

Frantic Amber (SWE)

Totální nasazení

Vision Days

E!E

SPS

The Fialky

Plexis

N.V.Ú.

Traband

Driák

Houba

Debustrol

Saints & Sinners

LuŠtěLa

Švihadlo

Kohout plaší smrt

Masový Wrazi

Zputnik

Lešek Semelka

Milan Kroka Live band

Marie Pojkarová

Nežfaleš

Tortharry

P.U.M

Roxor

Epitaf

Kieslowski

VHS

ATD

X-Left To Die

A bude hůř

Alžběta

Peshata

Zvlášňý škola

Dilemma in Cinema

Daniel Krob

Laura a její tygři

Deratizéři

Covers For Lovers

Just War

Septic People

Kapriola

Zuby nehty

Vladimír Merta

Pirates of the Pubs

Veronika Wildová & Merely Wild

Sekhmet

Benjaming's Clan 

Petr Henych & G-bod

Spots

Cheers!

V.T.Marvin

Brünnfield

Honza Jícha

Krejčík Honza

Projekt Parabelum

Loutky v nemocnici

Spreading Dread

Luboš Odháněl

Jan Vytásek

Hakka Muggies

Malá bílá vrána

Schodiště

Gallileo

Et Moriemur

Doggybag

Démophobia

Bran

D.N.A.

Rocksana

Relaps

VPV - Veteráni příští války

Bůhví

V.A.R.

Last Revolution 

PartyLeaders

Upside Down!

Původní Bureš

Unisono

GATE

Vosí Hnízdo

Epidemy

Fancy Foxx

Magnum Jazz Bigband

S.N.A.D.

PayaNoia

Argos

Přísun Povolen

Hlahol

Šoulet

You-nited Vision  (CHE/CZ)

Metallica revival Beroun

Flesh Chef Pepitto

Až naprší a uschne

Nukleární Hovada

Radiator

Marek Dusil Blend

Grace

Lidová muzika z Chrástu

Continue...

Anarchuz

Indiánská rezervace

Desire for Sorrow

Jan Řepka

008
Hromosvod
Melodica
Tomáš Berka
Thomas Sean Knebl
Marry B
Kulturní zřízenost
Rudovous
Nevereasy
Jarabáci
Lignit
Fuzzy2102
Son Caliente (CUB/CZ)
Jakub Noha Band
Liborec
...a vůbec!
Gabi-g (SK)
Normal
Gold 'n' Drunkards
Ecetera band (SK)
Kluk z Plagátu
Rí Ra
Morgana
Němá Výčitka
DW8
Jen Tak
Self-Defence
Bordo
M.A.D. Band (RU)
Raisedead
Hedgehog Eyes (CZ/CAN)
Vítek Skřítek Eliáš
Veselí koníci
Sváťa & Martina
Štamgast
Disharmonici
Thorax
Barruth
U-73 Jardy Tomka
Audio Attache
Cain Da Breth
Rocket Engies

GRYF

Platfus

Project Jara-J

Povětroň

Sabine Ullman 

Totems

Pořád stejně

Avelon

Ignorance

Arcane of Legacy

In-Out

Tridian

Alabai

Fiasko

Gaping Chasm

Euphoria

Pepa Lábus a spol.

Dobrohošť

Smíšený sbor Josefa Vycpálka

Daniel "Šakal" Švarc & Giwmür

Joker Eleven

OCO

Alo Trio

Nola

Pablo

Cassiopeia

Lenka Hejkalová

Pajáda

Scorpio

Wild Hunters

ID

Camael

T-Deal (NGA)

Makadam

Nicole Matthew & Marek Stojanek

Porucha

Rockover

Revival Praha

Miss Christie

Zoran Šuto (HR)

The Sideburys

Pila

Števo Šanta (SK)

6ICKS

Gimme Shelter

Victoria Chorus

 



 

 

 

 

 

 

Sdružení, firmy a organizace:

3bees
9th Illinois Cavalry Regiment - Company I
Agentura fotoservis
Alfedus
AMP
Arnika
Asociace domácí péče
Austerlitz
Brilion
Brněnecfest
Castle View
Citibank
Čajomír
Český šermířský svaz
De Spiel
Discovero
Doba Karlova
Farma249
Fest Pod Parou
Forfun Agency
FryyFest
Gambrinus Liga
Happy Punk (SK)
Historický Spolek Města Bíliny
Hnutí Mácou
Hradešínské struny
Kozy
Kunčice Fest
KVH Gardekorps - Praha
Masáže Princess
Massages Wellness
Metalová Miss
Městská část Praha 3
Moissanite-Diamant
Muzeum města Ústí nad Labem
Novasol
Open Mic Potrvá
Paintball Praha
Pet Heroes
Peter Venett
Pivovar Malešov
Powwow
Pražský  fotbalový svaz
Rock na Valníku
Rockové Třtěnice
Rybáři Voznice
Rychlebský Rockfest
Sapazi - Historické stany
Spolek Mráč
The Greatest Show
Trade Silver Nibowaka
Televize Punk
Tvrz Malešov
Virunga
Vitalvibe
Zvíře v nouzi

 

 

Stáli nám před kamerou:

Acidez (MEX)
Agnostic Front (USA)
Alkehol
Aneta Krejčíková
Angelic Upstars (UK)
Anti-Flag (USA)
Ani-Nowhere League (UK)
Biohazard (USA)
Blatoidea (UK)
Blood sunking Zombies from Outer Space (AT)
Booze and Glory (UK)
Bruno Ferrari
Buster Shuffle (UK)
Buty
Buzzcocks (UK)
City Rats (IL)
Clowns (AU)
Cock Sparrer (UK)
Cockney Rejects (UK)
Conflict (UK)
COP
Čokovoko
D.O.A. (CAN)
David Matásek
Deez Nuts (AUS)
Defiance (USA)
Demented Are Go (UK)
Discharge (UK)
Doctor P.P.
Dominika Myslivcová
D.R.I. (USA)
Dukla Vozovna
Echt!
Emil Bulls (DE)
Exit Eden (DE)
Extreme Noise Terror (UK)
Fast Food Orchestra
Filip Kaňovský
Filip Topol
Five O'clock Tea
GBH (UK)
Good Riddance (USA)
Gum Bleed (CN)
Helena Zeťová
Hentai Corporation
Horkýže Slíže (SK)
Iné Kafe (SK)
Infa Riot (UK)
Ivan Mládek & Banjo Band
Jan Komínek
Jan Kříž
Janek Ledecký
Jakub Kohák
Jello Biafra and the G.S.M. (USA)
Kabát
Kamil Střihavka
Kamila Špráchalová
Konflikt (SK)
Kristýna Leichtová
Krless
Krucipüsk
Ladislav Krejčí
Lagwagon (USA)
Leniwiec (PL)
Lenka Dusilová
Leoš Noha
Less Than Jake (USA)
Los Fastidios (IT)
Libor Bouček
Limetal
Luboš Pospíšil
Lukáš Krpálek
Mad Sin (DE)
Madball (USA)
Maid of Ace (USA)
Mandrage
Malignant Tumour
Mark Schneider (USA)
Marky Ramones Blitzkrieg (USA)
Martina Balogová
Masterplan (DE)
Matyáš Valenta
Menace (UK)
Michal Ambrož
Michal Dvořák
Michal Hrůza
Miloš Knor
Misfits (USA)
Non Servium (ESP)
O5&Radeček
Ondřej Kavan
Ota Balage
Patricie Solaříková
Paura (BRA)
Pavel Callta
Pavel Svoboda
Pestpocken (DE)
Petr Jančařík
Petr Korál
Petr Zvěřina
Pipes and Pints
Pokáč
Poletíme?
Plastic People of the Universe
Polemic (SK)
Poutníci
Pro-Pain (USA)
Punk Floid
Purgen (RU)
Radim Hladík
Richard Genzer
Robert Křesťan
Robert Rosenberg
Roman Skamene
Rybičky 48
Sham 69 (UK)
Shandon (IT)
Skarface (FR)
Skindred (UK)
Slapshot (USA)
Slobodná Európa (SK)
Stage Bottles (DE)
Sto zvířat
Street Dogs (USA)
Streetmachine
Šlapeto
Štěpán Smetáček
Talco (IT)
Taxmeni
The Adicts (UK)
The Adolescents (USA)
The Bones (SE)
The Business (UK)
The Carburetors (NOR)
The Casualties (USA)
The Creepshow (CAN)
The Dickies (USA)
The Exploited (UK)
The Hellfreaks (HU)
The Last Resort (UK)
The Locos (SP)
The Old Firm Casuals (USA)
The Real McKenzies (CAN)
The Restarts (UK)
The Silver Shine (HU)
The Subhumans (UK)
The Toasters (USA)
The Toy Dolls (UK)
The Varukers (UK)
The Vibrators (UK)
Tomio Okamura
Topnovil (AU)
Total Chaos (USA)
Toxpack (DE)
Trautenberk
Tři sestry
Turbo
UDG
U.K.Subs (UK)
United Flavour
Václav Vydra
Vice Squad (UK)
Vilda Čok
Visací zámek
Volant
Voxel
Vladimír Mišík
Vladimír Šmicer
Vladko Dobrovodský
Walda Gang
Wisdom in Chains (USA)
Wizard (DE)
Wohnout
Zakázaný - Ukradený ovoce
Záviš
Zbigniew Czendlik
Znouzectnost
Zrní
Zuzana Michnová

Harlej

 DIVOKEJ BILL

Traktor

 Mr.CocomannMňága a Žďorp

 FRANTIC AMBER

Totalni nasazeni

 Vision Days

E!E

SPS 

The Fialky

 Plexis

 N.V.Ú.

 Traband

Driák

Houba

 Debustrol

 Saints & Sinners

 LuŠtěLa

Švihadlo

 Kohout plaší smrt

Masový Wrazi

Zputnik

 Lešek Semelka

Milan Kroka live band

Marie Pojkarová

Nežfaleš

Tortharry

P.U.M

Roxor

 Epitaf

Kieslowski

 VHSATD

X - Left To Die

A bude hůř 

 Alzbeta