Divokej Bill

Harlej

Traktor

Frantic Amber (SWE)

Mr.Cocoman & The Solid Vibes

Mňága a Žďorp

Totální nasazení

E!E

Vision Days

SPS

The Fialky

N.V.Ú.

Plexis

Houba

Traband

Saints & Sinners

Debustrol

Švihadlo

LuŠtěLa

Masový Wrazi

Kohout plaší smrt

Tortharry

Marie Pojkarová

Zputnik

Nežfaleš

Lešek Semelka & S.L.S.

Driák

Kieslowski

X-Left To Die

A bude hůř

ATD

VHS

Peshata

Roxor

Zvlášňý škola

P.U.M.

Covers For Lovers

Dilemma in Cinema

Mila Kroka Live band

Laura a její tygři

Deratizéři

Kapriola

Alžběta

Just War

Epitaf

Spots

Septic People

Vladimír Merta

Petr Henych & G-bod

Veronika Wildová & Merely Wild

Benjaming's Clan 

Pirates of the Pubs

Cheers!

Desire for Sorrow

Daniel Krob

Hakka Muggies

Sekhmet

Honza Jícha

Spreading Dread

V.T.Marvin

Projekt Parabelum

Jan Vytásek

Malá bílá vrána

Schodiště

Et Moriemur

D.N.A.

Gallileo

Relaps

Bůhví

Rocksana

Doggybag

Krejčík Honza

Bran

Self-Defence

VPV - Veteráni příští války

Luboš Odháněl

PartyLeaders

Upside Down!

Fancy Foxx

PayaNoia

Marry B

You-nited Vision (CHE/CZ)

Epidemy

Last Revolution 

Rudovous

Původní Bureš

GATE

Metallica revival Beroun

Až naprší a uschne

Vosí Hnízdo

V.A.R.

Unisono

Continue...

Marek Dusil Blend

Anarchuz

Indiánská rezervace
Lidová muzika z Chrástu
Nukleární Hovada
Tomáš Berka
Hromosvod
Jan Řepka
Gabi-g (SK)
Veselí koníci
Argos
Hlahol
Kulturní zřízenost
008
Fiasko
Jarabáci
Přísun Povolen
Grace
Magnum Jazz Bigband
Jakub Noha Band
Nevereasy
Lignit
Melodica
Liborec
Normal
Fuzzy2102
Gold 'n' Drunkards
...a vůbec!
Ecetera band (SK)
Son Caliente (CUB/CZ)
Thomas Sean Knebl
Kluk z Plagátu
Radiator
Sabine Ullman 
Jen Tak
Wild Hunters
Porucha
Rí Ra

Němá Výčitka

Pepa Lábus a spol.

Raisedead

DW8

Barruth

Disharmonici

Thorax

Štamgast

Cain Da Breth

Vítek Skřítek Eliáš

Rocket Engies

Bordo

Platfus

Audio Attache

Daniel "Šakal" Švarc & Giwmür

M.A.D. Band (RU)

Lenka Hejkalová

U-73 Jardy Tomka

Števo Šanta (SK)

Sváťa & Martina

Ignorance

Project Jara-J

Povětroň

Gimme Shelter

GRYF

Avelon

Pořád stejně
Totems

Tridian

6ICKS
Alabai

In-Out

Gaping Chasm

OCO

Arcane of Legacy

Alo Trio

ID

Cassiopeia

Joker Eleven

Smíšený sbor Josefa Vycpálka

T-Deal (NGA)

Dobrohošť

Scorpio

Pablo

Pajáda

Euphoria

Nola

Makadam

Revival Praha

Rockover

Camael

Miss Christie

The Sideburys

Pila

Victoria Chorus

Zoran Šuto (HR)

Nicole Matthew & Marek Stojanek

 

 

 

 

 

Sdružení, firmy a organizace:

3bees
Agentura fotoservis
Alfedus
AMP
Arnika
Asociace domácí péče
Austerlitz
Brilion
Brněnecfest
Castle View
Citibank
Čajomír
Český šermířský svaz
De Spiel
Discovero
Doba Karlova
Farma249
Fest Pod Parou
FryyFest
Gambrinus Liga
Happy Punk (SK)
Historický Spolek Města Bíliny
Hnutí Mácou
Hradešínské struny
Kozy
Kunčice Fest
KVH Gardekorps - Praha
Masáže Princess
Massages Wellness
Metalová Miss
Městská část Praha 3
Moissanite-Diamant
Muzeum města Ústí nad Labem
Novasol
Open Mic Potrvá
Paintball Praha
Pet Heroes
Peter Venett
Pivovar Malešov
Powwow
Pražský  fotbalový svaz
Rock na Valníku
Rockové Třtěnice
Rybáři Voznice
Rychlebský Rockfest
Sapazi
Spolek Mráč
The Greatest Show
Trade Silver Nibowaka
Televize Punk
Tvrz Malešov
Vitalvibe
Zvíře v nouzi

 

 

Stáli nám před kamerou:

Acidez (MEX)
Agnostic Front (USA)
Alkehol
Aneta Krejčíková
Angelic Upstars (UK)
Anti-Flag (USA)
Ani-Nowhere League (UK)
Biohazard (USA)
Blatoidea (UK)
Blood sunking Zombies from Outer Space (AT)
Booze and Glory (UK)
Bruno Ferrari
Buster Shuffle (UK)
Buty
Buzzcocks (UK)
City Rats (IL)
Clowns (AU)
Cock Sparrer (UK)
Cockney Rejects (UK)
Conflict (UK)
COP
Čokovoko
D.O.A. (CAN)
David Matásek
Deez Nuts (AUS)
Defiance (USA)
Demented Are Go (UK)
Discharge (UK)
Doctor P.P.
Dominika Myslivcová
D.R.I. (USA)
Dukla Vozovna
Echt!
Emil Bulls (DE)
Exit Eden (DE)
Extreme Noise Terror (UK)
Fast Food Orchestra
Filip Kaňovský
Filip Topol
Five O'clock Tea
GBH (UK)
Good Riddance (USA)
Gum Bleed (CN)
Helena Zeťová
Hentai Corporation
Horkýže Slíže (SK)
Iné Kafe (SK)
Infa Riot (UK)
Ivan Mládek & Banjo Band
Jan Komínek
Jan Kříž
Janek Ledecký
Jakub Kohák
Jello Biafra and the G.S.M. (USA)
Kabát
Kamil Střihavka
Kamila Špráchalová
Konflikt (SK)
Kristýna Leichtová
Krless
Krucipüsk
Ladislav Krejčí
Lagwagon (USA)
Leniwiec (PL)
Lenka Dusilová
Leoš Noha
Less Than Jake (USA)
Los Fastidios (IT)
Libor Bouček
Limetal
Luboš Pospíšil
Lukáš Krpálek
Mad Sin (DE)
Madball (USA)
Maid of Ace (USA)
Mandrage
Malignant Tumour
Mark Schneider (USA)
Marky Ramones Blitzkrieg (USA)
Martina Balogová
Masterplan (DE)
Matyáš Valenta
Menace (UK)
Michal Ambrož
Michal Dvořák
Michal Hrůza
Miloš Knor
Misfits (USA)
Non Servium (ESP)
O5&Radeček
Ondřej Kavan
Ota Balage
Patricie Solaříková
Paura (BRA)
Pavel Callta
Pavel Svoboda
Pestpocken (DE)
Petr Jančařík
Petr Korál
Petr Zvěřina
Pipes and Pints
Pokáč
Plastic People of the Universe
Polemic (SK)
Poutníci
Pro-Pain (USA)
Punk Floid
Purgen (RU)
Radim Hladík
Richard Genzer
Robert Křesťan
Robert Rosenberg
Roman Skamene
Rybičky 48
Sham 69 (UK)
Shandon (IT)
Skarface (FR)
Skindred (UK)
Slapshot (USA)
Slobodná Európa (SK)
Stage Bottles (DE)
Sto zvířat
Street Dogs (USA)
Streetmachine
Šlapeto
Štěpán Smetáček
Talco (IT)
Taxmeni
The Adicts (UK)
The Adolescents (USA)
The Bones (SE)
The Business (UK)
The Carburetors (NOR)
The Casualties (USA)
The Creepshow (CAN)
The Dickies (USA)
The Exploited (UK)
The Hellfreaks (HU)
The Last Resort (UK)
The Locos (SP)
The Old Firm Casuals (USA)
The Real McKenzies (CAN)
The Restarts (UK)
The Silver Shine (HU)
The Subhumans (UK)
The Toasters (USA)
The Toy Dolls (UK)
The Varukers (UK)
The Vibrators (UK)
Tomio Okamura
Topnovil (AU)
Total Chaos (USA)
Toxpack (DE)
Trautenberk
Turbo
UDG
U.K.Subs (UK)
United Flavour
Václav Vydra
Vice Squad (UK)
Vilda Čok
Visací zámek
Volant
Voxel
Vladimír Mišík
Vladimír Šmicer
Vladko Dobrovodský
Walda Gang
Wisdom in Chains (USA)
Wizard (DE)
Wohnout
Zakázaný - Ukradený ovoce
Záviš
Zbigniew Czendlik
Znouzectnost
Zrní
Zuzana Michnová

DIVOKEJ BILL

 

Harlej

 

Traktor

 

 FRANTIC AMBER

 

Mr.Cocomann

 

 Mňága a Žďorp

 

Totalni nasazeni

 

E!E

 

 Vision Days

 

SPS

 

The Fialky

 

 N.V.Ú.

 

Plexis

 

Houba

 

 Saints & Sinners

 

Debustrol

 

Traband

 

Švihadlo

 

 LuŠtěLa

 

Masový Wrazi

 

Kohout plaší smrt

 

Tortharry

 

Marie Pojkarová

 

Zputnik

 

Nežfaleš

 

Lešek Semelka

 

Driák

 

Kieslowski

 

X - Left To Die

 

A bude hůř 

 

ATD

 

VHS